Nowy Battlefield z kampanią fabularną. Marka Electronic Arts wróci na właściwe tory?

Battlefield

Battlefield 2042 poniósł ogromną klęskę na polu bitwy i mało kto obecnie zaprząta sobie głowę tamtejszą odsłoną serii. Electronic Arts już kilka miesięcy temu poinformowało, że bierze sobie słowa społeczności do serca i chce stworzyć nowe uniwersum Battlefield, w którym nie zabraknie chociażby kampanii fabularnej. Ta została teraz potwierdzona przez studio Battlefield Seattle.

Nowy Battlefield prawdopodobnie otworzy nadchodzące uniwersum z przytupem

Battlefield 2042 – trailer

Zespół Battlefield Seattle, założony przez Marcusa Letho (jedną z kilku osób sprawujących od teraz pieczę nad marką EA), ma skupić się na rozbudowaniu nowego uniwersum Battlefield, tworząc scenariusze, które byłyby przedstawiane w kolejnych odsłonach serii za pomocą kampanii fabularnych. Studio obecnie poszukuje projektanta, który zająłby się opracowywaniem fabuł, obmyślaniem mechanik i funkcji, a jego celem byłoby również konstruowanie terenów pod poszczególne zadania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co jednak najciekawsze – Battlefield Seattle chce zatrudnić do swojej ekipy weterana, ponieważ aby objąć pozycję Design Directora, aplikujący jest zmuszony posiadać minimum 10 lat doświadczenia na podobnym lub wyższym stanowisku.

Sprawdź także: Testerzy Cyberpunk 2077 odpowiadają na zarzuty

Rzeczone ogłoszenie o pracę potwierdza tylko wcześniejsze informacje. Nowe Battlefieldy stworzą fabularne uniwersum, które będzie wyróżniało się kampaniami fabularnymi. Te, jak widać po premierze Battlefield 2042, są pożądane przez fanów strzelanek.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.