2K buduje napięcie wokół marki BioShock. Co planuje wydawca?

Bioshock

Twitterowe wpisy potrafią rozbudzić wyobraźnię graczy na tysiące różnych sposobów. Szczególnie gdy mowa o piętnastoleciu marki BioShock i dość niejednoznacznych wpisach wydawcy gry, czyli 2K. Graczy czeka zdecydowanie coś więcej, niż zwykła rocznica.

Nowy BioShock na Gamescomie?

Na twitterowym koncie 2K pojawiła się specjalna grafika przygotowana z okazji 15-lecia serii BioShock. Post zawiera zaproszenie, będące oczywistym nawiązaniem do znanego z gry „Would you kindly” wypowiadanego przez Andrew Ryana z pierwszej części BioShock. Co jednak ciekawsze, na wpis przy pomocy serduszka odpowiedział Geoff Keighley, czyli prowadzący pokaz, mający zainicjować tegoroczny Gamescom.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

2K już od jakiegoś czasu buduje napięcie wokół swojej kultowej marki. Wcześniej na Twitterze informowano m.in. o „rocznicy” ogłoszenia planu budowy Rapture. Gamescom tuż za rogiem, dlatego raczej nie chodzi tu jedynie o przypomnienie sobie świetnych gier sprzed lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.