2K buduje napięcie wokół marki BioShock. Co planuje wydawca?

Bioshock

Twitterowe wpisy potrafią rozbudzić wyobraźnię graczy na tysiące różnych sposobów. Szczególnie gdy mowa o piętnastoleciu marki BioShock i dość niejednoznacznych wpisach wydawcy gry, czyli 2K. Graczy czeka zdecydowanie coś więcej, niż zwykła rocznica.

REKLAMA

Nowy BioShock na Gamescomie?

❤️

— Geoff Keighley (@geoffkeighley) August 21, 2022

❤️

— Geoff Keighley (@geoffkeighley) August 21, 2022
Na twitterowym koncie 2K pojawiła się specjalna grafika przygotowana z okazji 15-lecia serii BioShock. Post zawiera zaproszenie, będące oczywistym nawiązaniem do znanego z gry „Would you kindly” wypowiadanego przez Andrew Ryana z pierwszej części BioShock. Co jednak ciekawsze, na wpis przy pomocy serduszka odpowiedział Geoff Keighley, czyli prowadzący pokaz, mający zainicjować tegoroczny Gamescom.

Zobacz też: Mody do The Sims 4

2K już od jakiegoś czasu buduje napięcie wokół swojej kultowej marki. Wcześniej na Twitterze informowano m.in. o „rocznicy” ogłoszenia planu budowy Rapture. Gamescom tuż za rogiem, dlatego raczej nie chodzi tu jedynie o przypomnienie sobie świetnych gier sprzed lat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!