Nowy Ghost Recon z pierwszymi szczegółami. Ubisoft podobno pracuje nad kolejną odsłoną znanej serii

Ghost Recon Breakpoint

Seria Ghost Recon ostatnimi czasy zaliczyła spadek formy pod względem popularności. Najnowsze odsłony nie do końca sprostały wymaganiom graczy, przez co chętnych do zabawy znacząco ubyło. Wygląda jednak na to, że Ubisoft się nie poddaje i w pocie czoła pracuje nad nową częścią znanej serii.

Prace nad nowym Ghost Recon rzekomo ruszyły pełną parą

Redakcja Insider Gaming dotarła do źródeł wewnątrz Ubisoftu, które zdradziły nieco szczegółów na temat następnej części Ghost Recon, która rzekomo znajduje się w produkcji. Nadchodząca odsłona ma postawić na perspektywę pierwszoosobową oraz skupić się na taktycznych walkach oddziałów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według źródeł fabuła gry będzie bazować na fikcyjnym konflikcie zbrojnym w małym państwie, w którym zbrodnie wojenne, kartele i korupcja to przykra codzienność. Co ciekawe, pozycja ma mocno stawiać na inspiracje serią Modern Warfare, co tłumaczy ciężki klimat, w który celuje główna opowieść gry.

Nazwa kodowa nadchodzącej części Ghost Recon to Project Over, a jego data premiery planowana jest na 2025 lub 2026 rok. Należy jednak pamiętać, że wszystkie powyższe informacje pochodzą z nieoficjalnych źródeł, a ich prawdziwość nie została w żaden sposób potwierdzona przez Ubisoft.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.