Nowy God of War to kwestia czasu? Santa Monica Studios szuka nowych twarzy do „niezapowiedzianej gry”

God of War Ragnarok

Dwie ostatnie odsłony z cyklu God of War bez wątpienia należy uznać za jedne z popularniejszych gier, które trafiły na konsole PlayStation. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza jeśli spojrzymy na oceny obu tych pozycji oraz ich naprawdę wysoką sprzedaż. Oczywistym jest więc, że kontynuacja tego cyklu to kwestia czasu, choć nowe informacje zdają się sugerować, że na konkrety jeszcze poczekamy.

Santa Monica Studios poszukuje dewelopera, który najwidoczniej zaprojektuje ważny element następnej części God of War

God of War Ragnarok
God of War

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się na stronie Santa Monica Studios, firma poszukuje zupełnie nowej twarzy, która objęłaby stanowisko projektanta walki w niezapowiedzianym wówczas tytule. Nowozatrudniony zajmowałby się więc opracowywaniem i tworzeniem kolejnych elementów dotyczących właśnie pojedynków.

Tym, co szczególnie powinno przykuć uwagę graczy, jest jedno z ostatnich wymagań, które wprost mówi, że kandydat powinien mieć wiedzę na temat dwóch ostatnich gier z serii God of War. Ponadto powinien być w stanie opowiadać i tłumaczyć kwestię związane z systemami walki, kolejnymi mechanikami oraz opisywać projekty poszczególnych rywali, którzy pojawiają się w tym cyklu.

Ten właśnie podpunkt pozwala przypuszczać, że deweloperzy z Santa Monica Studios rozpoczęli, lub dopiero rozpoczynają pracę nad kolejną odsłoną przygody Kratosa po boskich krainach.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup God Of War Ragnarok

Sytuacja jest analogiczna do tego, z czym mieliśmy do czynienia w 2019 roku, kiedy to rok po premierze God of War również szukało nowego projektanta walki. Wtedy na premierę God of War Ragnarok musieliśmy czekać do 2022 roku. Czy w takim razie na kolejną część będziemy musieli czekać aż do 2026 roku? Czas pokaże, choć wielu ma nadzieję, że kolejną odsłonę zobaczymy na sklepowych półkach nieco szybciej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.