Total Chaos to ciekawy projekt, który rozpoczął swoją historię jako modyfikacja do Dooma 2. Później urósł on do rangi samodzielnej gry, a jej debiut nastąpił właśnie dzisiaj. Co ciekawe, niespodziewanie trafiła ona też do Xbox Game Pass.
Total Chaos – premiera w Xbox Game Pass
Total Chaos jest grą stworzoną przez Sama Prebble’a oraz wydaną za sprawą Apogee Entertainment. Już od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że zadebiutuje ona właśnie dziś, ale na graczy czekała jeszcze jedna niespodzianka.
Okazało się bowiem, że produkcja będąca niegdyś modyfikacją Dooma 2 trafiła na premierę również do Xbox Game Pass. Jest ona grywalna w abonamencie Microsoftu za sprawą chmury, PC oraz oczywiście Xboxów Series X|S.
Co ciekawe, fani gatunku horrorów powinni odnaleźć w niej znajome brzmienia. Za muzykę odpowiada nie kto inny niż Akira Yamaoka – kompozytor ścieżki dźwiękowej legendarnego Silent Hill.
Jeżeli chodzi natomiast o fabułę – w Total Chaos odwiedzamy dawną kolonię górniczą Fort Oasis. W trakcie rozgrywki powoli tracimy nasze zdrowie psychiczne, a naszą jedyną szansą na przetrwanie jest zbieranie zasobów i odkrywanie tajemnic zapomnianej wyspy.








Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.