Nowy Need for Speed powstaje! Gra ma „przenieść serię na wyższy poziom”

Need for Speed

Właśnie dotarły do nas niesłychanie ciekawe wieści, ponieważ dowiedzieliśmy się, iż powstaje nowa gra z uniwersum Need for Speed. Z doniesień wynika, że produkcja ma „przenieść serię na wyższy poziom”, co zapowiada naprawdę rewolucyjną pozycję. Niestety na szczegóły o premierze będziemy musieli jeszcze poczekać.

Nowa gra z serii Need for Speed jest w produkcji

Na portalu LinkedIn studio Criterion Games zamieściło ogłoszenie o pracę na stanowisko World Artist, czyli pracownika, który zajmie się kreowaniem świata gry. Jakiej gry? Ano kolejnej odsłony Need for Speed, bo w ogłoszeniu możemy wyraźnie przeczytać, że tym razem deweloperzy „rzucają wyzwanie konwencjom gatunku wyścigowego, aby przenieść serię Need For Speed na wyższy poziom”.

Mimo iż nie jest to jeszcze w pełni oficjalne ogłoszenie nowego Need for Speeda, tak oferta pracy jawnie wskazuje, iż studio szuka osób, które będą współtworzyły kolejny rozdział w historii popularnych samochodówek. Niestety na ten moment nie znamy żadnych szczegółów odnośnie nadchodzącej gry, ale według opisu stanowiska, jawi się ona jako rewolucja w serii.

Przeczytaj też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Need For Speed Unbound

Wygląda więc na to, że wydany pod koniec 2022 roku Need for Speed Unbound okazał się sporym sukcesem mimo początkowych kontrowersji na temat kierunku, jaki obrała seria. Ciężko powiedzieć, czy kolejna odsłona NFS-a pójdzie w podobne tony, ale z czasem wszystkiego się dowiemy. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.