[Akt.] Wkrótce nowy pokaz gier na Xboxa? Aaron Greenberg: „To będzie radosny tydzień”

Xbox logo

Wciąż czekamy na pokaz, który przedstawi nam najgorętsze gry mające ukazać się na Xboxie w 2023 roku. Wie o tym też Microsoft, który być może już szykuje nowy pokaz. Atmosferę podgrzał właśnie Aaron Greenberg, jeden z wiceprezesów Microsoftu, który zapowiedział dziś „radosny tydzień”.

Konferencja z grami na Xboxa już niebawem?

This should be a fun week, excited for the days to progress! 💚

— Aaron Greenberg 🙅🏼‍♂️💚U (@aarongreenberg) January 9, 2023

This should be a fun week, excited for the days to progress! 💚

— Aaron Greenberg 🙅🏼‍♂️💚U (@aarongreenberg) January 9, 2023

Fani nadal oczekują na konkretne zapowiedzi oraz pokazy nowych tytułów ze strony Microsoftu. Pod tym względem 2022 rok nas nie rozpieszczał, ale wygląda na to, że teraz będzie inaczej. Wciąż nie znamy bowiem konkretnych dat premier takich potencjalnych hitów jak Redfall czy Starfield.

Możemy jednak mieć nadzieję, że „Zieloni” nie będą nas dłużej trzymać w niewiedzy. Wszystko to za sprawą Aarona Greenberga, jednego z wiceprezesów Microsoftu. Mężczyzna w pionie Xboxa odpowiada za marketing i właśnie za pomocą Twittera zapowiedział „radosny tydzień”.

Zobacz też: Najlepsze powerbanki

Nie wiemy oczywiście, czy na pewno chodzi o konferencję z nowymi tytułami od deweloperów giganta z Redmond. Ciężko jednak pomyśleć, że Greenbergowi chodziło o coś innego.

Aktualizacja – 09.01.2023, 18:45

Jak donosi portal Windows Central, Microsoft rzeczywiście planuje konferencję Xbox Developer_Direct. Pokaz ma się odbyć już 25 stycznia o 21:00, a podczas jego trwania firma zaprezentuje nam m.in. Redfall czy Forzę Motorsport. Tworzony przez Bethesdę Starfield może za to ominąć to wydarzenie, aby zostać zademonstrowanym w innym terminie z powodów marketingowych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z