Nowy pokaz Silent Hill 2 Remake tuż za rogiem! Bloober Team i Konami potwierdzają znakomite wieści

Silent Hill 2 Remake

Silent Hill 2 Remake to jedna z tych gier na którą fani horrorów czekają z wypiekami na twarzy od dłuższego czasu, a Konami i Bloober Team wystawiają cierpliwość swoich fanów na nie lada próbę. Ostatnimi oficjalnymi informacjami na temat tego projektu jest fragment gameplayu, który ujawniony został końcem stycznia bieżącego roku, co pokazuje, że faktycznie zarówno deweloper, jak i wydawca niespecjalnie chętnie dzielą się nowymi materiałami. Okazuje się jednak, że w tej materii wiele się zmieni, bo najnowszy komunikat potwierdza, że nowych konkretów doczekamy się już niebawem.

Bloober Team potwierdza obecność Silent Hill 2 Remake na specjalnym pokazie Konami

Zgodnie z tym, co ujawniło Bloober Team, kolejny pokaz Silent Hill 2 Remake odbędzie się już 31 maja 2024 roku podczas specjalnego wydarzenia o bardzo specyficznej nazwie, czyli Silent Hill Transmission. Krakowskie studio odpowiedzialne za grę potwierdziło to w swoim najnowszym komunikacie, dając jasny sygnał, że fani cyklu mogą zapisywać sobie tę datę w kalendarzach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście w trakcie tego eventu pojawią się także dodatkowe wieści na temat innych projektów związanych z tym IP, a wymienić tutaj można film o tytule Return to Silent Hill. Nie sposób wykluczyć też trailerów związanych z nowymi grami lub ewentualnych współprac owej marki z innymi produkcjami dostępnymi na rynku. Można więc powiedzieć, że będzie to idealna szansa, aby każdy entuzjasta dokładnie dowiedział się, czego ma oczekiwać od Konami w nadchodzących miesiącach.

Silent Hill 2 Remake
Silent Hill 2 Remake

Dla graczy zapewne najważniejsze będzie jednak wspomniane Silent Hill 2 Remake, które być może doczeka się nawet daty premiery. W końcu zapowiedź na przełomie maja i czerwca zdaje się idealna dla gry, która powinna trafić do sprzedaży jeszcze w 2024 roku. Dzięki temu kampania marketingowa nabrałaby odpowiedniego tempa i dotarła do jak największego grona osób.

Ostatecznie jednak wszystkiego dowiemy się już za 3 podczas specjalnego wydarzenia. Wydarzenie rozpocznie się dokładnie o godzinie 1:00 więc ci, którzy chcą być na bieżąco, muszą szykować się więc na nocne posiedzenie. Zamierzacie oglądać Silent Hill Transmission? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: Silent Hill

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.