Kolejny Tomb Raider będzie grą z otwartym światem? Najnowsze doniesienia na to wskazują

Shadow of the Tomb Raider- Definitive Edition

Od momentu premiery ostatniej pełnoprawnej gry z serii Tomb Raider minęło już prawie 6 lat. Nic dziwnego zatem, że gracze oczekują jakichkolwiek, nawet najmniejszych informacji na temat kolejnej odsłony serii. Tymczasem w sieci właśnie pojawiły się pierwsze doniesienia na temat następnych przygód Lary Croft i trzeba przyznać, że brzmią one całkiem ciekawie.

Tomb Raider w następnej odsłonie może postawić na otwarty świat

Według użytkownika portalu X (Twitter) o pseudonimie V Scooper, który zajmuje się doniesieniami ze świata nadchodzących gier, następna odsłona Tomb Raider będzie osadzona w otwartym świecie. Ponadto mówi się, że kolejne przygody słynnej archeolożki mają zostać umiejscowione w Indiach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jakiś czas temu studio Crystal Dynamics opublikowało nowy wizerunek Lary Croft, a teraz mówi się o dodaniu do następnego Tomb Raidera otwartego świata. Jeżeli owe doniesienia się potwierdzą, to gracze mogą szykować się na spore zmiany w serii.

Na koniec warto dodać, że podobne rozwiązania testowała już ekipa z Naughty Dog przy okazji Uncharted 4 oraz Uncharted Zaginione Dziedzictwo. Do tych gier jednakże wprowadzone były jedynie częściowe elementy otwartego świata, a w przypadku Tomb Raidera mówi się o pełnoprawnej dowolnej eksploracji.

A Wy jak myślicie, czy dodanie otwartego świata do serii Tomb Raider to dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.