Nowy Tomb Raider z wiarygodnym przeciekiem dot. fabuły i mechanik. Twórcy każą go usunąć

Tomb Raider

W ostatnich dniach jeden z dziennikarzy – Colin Moriarty – w nieznany sposób otrzymał masę plików przedstawiających szczegóły o nowym Tomb Raiderze tworzonym przez Crystal Dynamics we współpracy ze Square Enix.

REKLAMA

Romanse i zwiedzanie w towarzystwie innych osób w nowym Tomb Raiderze

Colin Moriarty – przeciek o Tomb Raiderze

Osoba ta ujawniła masę informacji o grze. Jedną z nowości ma być eksplorowanie ruin i innych pół-otwartych lokacji wspólnie z innymi bohaterami. Na myśl przychodzi tutaj od razu Uncharted, w którym również biegamy po różnych miejscówkach najczęściej z towarzyszami. Taki zabieg ma pogłębić immersję i zachęcić do budowania relacji z bohaterami.

Oprócz tego deweloperzy mieliby również podjąć temat seksualności Lary Croft. Według przecieku protagonistka weszłaby w nowym Tomb Raiderze w głęboki romans z inną kobietą.

Crystal Dynamics oraz Square Enix zauważyły wyciek przedstawiony przez Colina Moriarty’ego i firmy rozkazały mu usunąć materiały z nim związane. W innym przypadku jego konto na platformie Patronite (czyli miejsce, gdzie przedstawił informacje) może zostać usunięte. Autor dobrze omówił to na wyżej podlinkowanym filmie.

Sprawdź też: Nvidia DLSS – co to jest?

Owe żądania tylko potwierdzają autentyczność szczegółów dotyczących nowej przygody Lary Croft. Możemy spodziewać się, że twórcy rzeczywiście mają zamiar zaoferować sceny miłosne czy zwiedzanie ruin w towarzystwie innych bohaterów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!