GeForce Now z jeszcze lepszą jakością w Polsce! Nvidia otwiera w naszym kraju centrum danych

Nvidia GeForce Now

Głównym punktem wystąpienia Nvidii na targach CES 2024 była zapowiedź nowych kart z rodziny RTX 40xx. To jednak nie koniec nowości, które firma przedstawiła. Kolejne ogłoszenia dotyczyły bowiem GeForce Now, wliczając w to otwarcie centrum danych w Polsce.

Nvidia GeForce Now – centrum danych w Polsce i wprowadzenie funkcji„Day Pass”

NVIDIA GeForce NOW
Nvidia GeForce Now

Z punktu polskiego użytkownika Nvidia GeForce Now ta informacja jest najważniejsza. Firma otwiera w naszym kraju centrum danych, co przełoży się na jeszcze lepszą jakość strumieniowania oraz wygodę. Wraz z Polską swoje centra otrzymają też Chile i Tajlandia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Kolejnym istotnym ogłoszeniem jest wprowadzanie „Day Passa”. Zgodnie z nazwą to po prostu jednodniowy dostęp do usługi, który zostanie podzielony na dwa plany.

Priorytetowy pozwoli nam na dostęp do serwerów premium z jakością 1080p i 60 FPS, a jego koszt wyniesie 4 dolary, czyli około 15,80 zł. Z kolei dzięki opcji Ultimate otrzymamy możliwość streamingu w 4K i 120 klatkach na sekundę przy cenie 8 dolarów (ok. 31,60 zł).

Na koniec dodajmy, że GeForce Now zacznie wspierać strumieniowanie w 1440p także na Androidzie. Ponadto usprawnień doczeka się służące do redukcji lagów oprogramowanie Reflex, a działająca w chmurze technologia G-Sync zadba o zmniejszenie opóźnień oraz zacięć.

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Z ważniejszych wieści to by było na tyle. Teraz pozostaje czekać na efekty zapowiedzianych usprawnień, które powinny nadejść już niebawem.

Źródło: VG247

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.