Nvidia GeForce Now z kolejnymi grami! Do usługi trafi najnowsza produkcja Ubisoftu

NVIDIA GeForce NOW

Mamy kolejny czwartek, więc pora na następną aktualizację biblioteki Nvidia GeForce Now. Tym razem rozbuduje się ona o kilka interesujących tytułów. Wśród nich jest też ostatni FPS od Ubisoftu.

Nvidia GeForce Now – nowe gry (6 czerwca 2024)

Zwiastun XDefiant

Tradycyjnie już czwartek przynosi nam nową aktualizację gier w Nvidia GeForce Now. Z ogłoszenia na 6 czerwca dowiedzieliśmy się, że do abonamentu trafi m.in. XDefiant, czyli zupełnie świeży FPS od Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym tydzień ten oznacza też dodanie do usługi Street FIghter 6. Bijatyka od Capcomu z pewnością będzie prawdziwą gratką dla fanów gatunku.

NIe przedłużając zbędnie, oto wszystkie gry, które trafią do Nvidia GeForce Now w tym tygodniu (6 czerwca 2024):

  1. Killer Klowns from Outer Space: The Game (Steam, premiera 4 czerwca)
  2. Autopsy Simulator (Steam, 6 czerwca)
  3. Chornobyl Liquidators (Steam, 6 czerwca)
  4. Sneak Out (Steam, 6 czerwca)
  5. Farm Together 2 (Steam)
  6. Street Fighter 6 (Steam)
  7. XDefiant (Ubisoft)

Jak więc widać, nowości w abonamencie są niezwykle ciekawe. MIło więc, że jego użytkownicy dostaną w swoje ręce kolejne świetne gry!

Źródło: Nvidia

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.