GeForce NOW z obsługą kolejnych 46 gier! NVIDIA podsumowuje rok 2023 i prezentuje statystyki

GeForce NOW podsumowanie 2023

GeForce NOW to usługa umożliwiająca granie przy użyciu niemal dowolnego urządzenia. Wybrany tytuł uruchamiany jest na wydajnych komputerach NVIDII, a do użytkowników zostaje przesłany sam obraz, dzięki czemu nie muszą oni regularnie modernizować PC. Wraz z informacją o wprowadzeniu obsługi kolejnych gier udostępniono statystyki podsumowujące rok 2023.

NVIDIA podsumowuje rok 2023: 10-letnie partnerstwo z Microsoftem oraz ponad 1800 gier w GeForce NOW

Jak podaje NVIDIA, w 2023 roku użytkownicy GeForce NOW streamowali gry przez ponad 250 mln godzin. Usługa kończy 2023 rok ze wsparciem ponad 1800 tytułów, a w 90 z nich możemy włączyć Ray Tracing.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie zapomniano o przypomnieniu, jak ważna dla rozwoju cloud gamingu jest 10-letnia współpraca z Microsoftem. Na mocy podpisanej umowy do GeForce NOW trafiło ponad 100 pozycji dostępnych w ramach PC Game Pass. Gracze mogą uruchomić m.in. najnowsze odsłony serii Forza Horizon, Wolfenstein oraz odświeżone Age of Empires.

W tym roku do stałej oferty trafił także pakiet GeForce NOW Ultimate. Umożliwia on granie w rozdzielczości 4K i 120 klatkach na sekundę, a według wewnętrznych testów zaobserwowano 80-procentową poprawę celności u graczy korzystających z najdroższego abonamentu.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Fallout

W tym tygodniu usługa GeForce NOW została wzbogacona o obsługę 46 gier, a spośród najpopularniejszych pozycji wymienić można Age of Wonders 4, Remnant II, Control, The Medium oraz Metro Exodus. Pełna lista dostępna jest na stronie NVIDII.

Źródło: Blog Nvidia

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.