GeForce NOW z nowymi pakietami jednodniowymi. Są wyjątkowo nieopłacalne

NVIDIA GeForce NOW

GeForce NOW to całkiem popularna usługa, która umożliwia granie niemal na każdym sprzęcie. Wybrany tytuł uruchamiany jest na zewnętrznych serwerach, a następnie przesyłany na urządzenie użytkownika. NVIDIA w końcu rozszerzyła ofertę o możliwość wykupienia 24-godzinnego dostępu do serwisu, jednak ceny są bardzo wysokie.

Zaporowe ceny jednodniowych przepustek w NVIDIA GeForce NOW

NVIDIA GeForce NOW – polskie ceny pakietów jednodniowych

Dotychczas osoby zainteresowane płatnymi pakietami GeForce NOW mogły wybrać, czy opłacać dostęp co trzydzieści dni, czy od razu wykupić 6-miesięczną subskrypcję.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tzw. przepustki jednodniowe w teorii pozwalają na bardziej elastyczne korzystanie z GeForce NOW, ale w praktyce ich wprowadzenie można uznać za próbę uatrakcyjnienia standardowych pakietów.

Kupując trzykrotnie 24-godziny dostęp do usługi w trybie Priority lub Ultimate zapłacimy więcej niż w przypadku zdecydowania się na klasyczny, miesięczny okres rozliczeniowy.

NVIDIA GeForce NOW – ceny pakietów miesięcznych

Gdy pod uwagę weźmiemy, że cena półrocznego planu Priority oraz Ultimate wynosi odpowiednio 269 i 539 zł (co w ujęciu miesięcznym przekłada się na niespełna 45 i 90 zł), wówczas 24-godzinne przepustki wypadają jeszcze mniej korzystnie.

Na szczęście Amerykanie poinformowali również o bardziej pozytywnych zmianach. Usługa wzbogaciła się o obsługę techniki synchronizowania obrazu G-Sync, a na listę wspieranych gier trafiły kolejne tytuły m.in. polskie The Thaumaturge oraz Expeditions: A MudRunner Game.

Źródło: NVIDIA

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.