Nyxi przedstawia zremasterowany kontroler Nintendo GameCube. Klasyk kompatybilny z nowoczesnymi systemami

Nyxi Warrior

Nintendo GameCube nigdy nie było nadto popularne w naszym kraju, ale nie ulega wątpliwości, że to kawał gamingowej historii. Ci, którzy ją pamiętają, mogą sobie teraz przypomnieć dawne czasy. Wszystko za sprawą odświeżonego kontrolera konsoli, który został zaprezentowany przez firmę Nyxi.

Kontroler Nyxi Warrior to hołd dla Nintendo GameCube

Czy istnieje jakaś osoba, która nie lubi retro? A zwłaszcza starych konsol Nintendo – 64, Wii czy GameCube?

Firma Nyxi przygotowała ofertę właśnie dla takich fanów. Tym razem to nowoczesne kontrolery wzorowane na tych, których mogliśmy używać przy okazji zabawy na Nintendo GameCube.

Z technologicznego punktu widzenia pady zostały wyposażone w analogi z efektem Halla, co zapobiega ich driftingowi. Dalej mamy zapewniającą lepsze wrażenia ze sprzężenia zwrotnego wibracji technologię HD Rumble, wymienną konstrukcję tylnej łopatki, przyciski A/B/X/Y i D-Pad z zerowym opóźnieniem oraz mechaniczne buttony L+R.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto kontroler umożliwia nam wykonanie zrzutów ekranu jednym przyciskiem. W zestawie z nim znajdziemy wymienną tylną łopatkę, standardowy drążek, 2 pierścienie na analogi, adapter, kabel USB-C i instrukcję obsługi.

Pad jest kompatybilny z systemami Windows, Nintendo Switch, GameCube i Wii oraz urządzeniami mobilnymi (Android, iOS). Jego cena na oficjalnej stronie internetowej wynosi 68,99 dolarów (ok. 270 zł). Wysyłka do Polski jest możliwa.

Obecnie Nyxi Warrior znajduje się na etapie zamówień przedpremierowych. Zacznie on trafiać do graczy już od 30 kwietnia.

Źródło: Nyxi

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.