OD to tajemniczy projekt Hideo Kojimy na Xboxy! Gra już teraz mocno intryguje

OD

Fakt, że Hideo Kojima to wizjoner i genialny reżyser raczej nie podlega większym dyskusjom i to nawet jeśli nie zawsze przepada się za jego produkcjami. Jest to też całkiem zapracowany człowiek, który poza Death Stranding 2 pracuje także nad tajemniczą grą specjalnie dla Microsoftu. Na The Game Awards 2023 zobaczyliśmy jej pierwszą zajawkę i już teraz szalenie intryguje!

Hideo Kojima prezentuje światu projekt OD tworzony na zlecenie Microsoftu

OD — teaser

Zaprezentowany teaser OD nie jest czymś, do czego do tej pory nas przyzwyczajono. Nie uświadczmy na nim gameplayu czy nawet prerenderowanych scen ujawniających styl artystyczny obrany przez Kojimę.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zamiast tego przez cały materiał widzimy tylko dwie postaci, które przemawiają, a ich mimika jest wyjątkowo niepokojąca. Na tej podstawie ciężko cokolwiek wywnioskować poza tym, że gra będzie dawać do myślenia.

Co niezwykle intrygujące, na scenie obok japońskiego reżysera pojawił się także znany aktor i reżyser — Jordan Peele. Nie szczędził on wyrazów uznania dla Kojimy, podkreślając, iż rozpiera go duma z racji na fakt współpracy z tak uznaną personą.

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Jest dziwnie, jest niepokojąco i bardzo mocno w stylu Kojimy. Wygląda więc na to, że w przyszłości ekosystem Microsoftu doczeka się prawdziwego hitu. Warto czekać i obserwować, bo już teraz projekt OD zapowiada się po prostu bardzo dobrze!

Źródło: The Game Awards 2023

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.