Oferta Amazon Prime Gaming na maj 2024 robi wrażenie! 9 świetnych gier do zgarnięcia dla subskrybentów

Prime Gaming

Amazon Prime to kompleksowa usługa amerykańskiego giganta, w skład której między innymi wchodzi segment gier wideo. W ramach abonamentu użytkownicy mają dostęp do wielu tytułów, których biblioteka sukcesywnie jest uzupełniana o nowe pozycje. Właśnie do informacji podano jakie produkcje zawitają w usłudze w maju 2024 i trzeba przyznać, że gracze mogą mieć powody do zadowolenia.

Amazon Prime Gaming kusi swoją ofertą na maj 2024

Oferta Amazon Prime Gaming Maj 2024

W maju 2024 subskrybenci usługi Amazon Prime otrzymają aż 9 świetnych gier. Między innymi są to Tomb Raider Game of the Year Edition, Fallout 3 ze wszystkimi dodatkami czy Lego Star Wars III: The Clone Wars. Pełna lista tytułów, które pojawią się w usłudze w maju 2024, znajduje się poniżej.

2 maja:

  • Tomb Raider Game of the Year Edition [GOG]
  • LEGO STAR WARS III: The Clone Wars [GOG]

9 maja:

  • Dark City: International Intrigue [Amazon Games App]
  • Fallout 3: Game of the Year Edition [GOG]
  • Nine Witches: Family Disruption [Amazon Games App]
  • Electrician Simulator [Epic Games]

16 maja:

  • 100 Doors Games: Escape from School [Legacy Games Code]
  • The Forgotten City [Amazon Games App]

23 maja:

  • Spirits of Mystery: Whisper of the Past [Amazon Games App]

Na koniec warto przypomnieć, że usługa Amazon Prime kosztuje 49 złotych za cały rok. Użytkownicy w ramach subskrypcji otrzymują dostęp do serwisu streamingowego Amazon Prime, darmową dostawę ze sklepu Amazon oraz wspomniany powyżej Amazon Prime Gaming.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Prime Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.