Oferta Amazon Prime Gaming już dostępna do pobrania! Dwie kultowe gry i jedna perełka za darmo

Amazon Prime Gaming

Jeszcze pod koniec lipca Amazon ujawnił ofertę gier w ramach Prime Gaming na lipiec 2024 roku. Z okazji specjalnego wydarzenia z cyklu Prime Day 2024 amerykański gigant przedstawił listę aż 17 pozycji, które będą mogli odebrać, jeśli posiadają aktywne członkostwo Amazon Prime. Od wczoraj trzy kolejne tytuły są dostępne do odebrania, a tym razem mowa o dwóch klasykach i jednej perełce.

Oferta Amazon Prime Gaming od 3 lipca 2024 – Call of Juarez Bound in Blood i nie tylko

Gameplay z Call of Juarez Bound

Od wczoraj w ramach usługi Prime Gaming gracze mogą odebrać bez dodatkowych opłat aż trzy gry i przypisać je do swojego konta Amazon Games App lub GOG. Tym razem mowa o dwóch kultowych w niektórych kręgach pozycjach oraz jednej niezbyt oczywistej świeżynce z 2023 roku, która może pochwalić się „Bardzo pozytywnymi” recenzjami na Steamie.

Mowa dokładnie o następujących tytułach:

  • Wall World
    • Platforma: Amazon Games App
  • Call of Juarez Bound in Blood
    • Platforma: GOG
  • Hitman Absolution
    • Platforma: GOG

Poza tym do odebrania są gry jeszcze z poprzednich tygodni i wymienić tutaj można m.in. Star Wars Battlefornt II z 2005 roku czy Heaven Dust. Oferta od Amazona jest więc naprawdę solidna i wielu graczy powinno znaleźć w niej coś dla siebie. Aby odebrać wspomniane wyżej pozycję, należy wejść w ten link, zalogować się i jeśli posiadamy aktywne członkostwo, to jedyne co trzeba zrobić to wcisnąć przycisk „Odbierz”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jakby tego było mało, to w przyszłym tygodniu do usługi trafi porcja kolejnych gier, a jedną z nich będzie Star Wars Knights of the Old Republic II, więc jeden z najlepszych RPG-ów w historii gatunku. Warto więc obserwować tę ofertę i jeśli macie coś na oku, to koniecznie wykupić sobie subskrypcję Amazon Prime. Naprawdę warto!

Źródło: Amazon Gaming

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.