Omno zawita do Xbox Game Pass jeszcze w tym miesiącu

Nie da się ukryć, że Microsoft naprawdę dba o subskrybentów Xbox Game Pass. Dopiero co poznaliśmy kolejne gry, które trafią do usługi w lipcu, a teraz dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym miesiącu abonament dodatkowo wzbogaci ciekawie zapowiadająca się przygodówka pod tytułem Omno. Nic, tylko się cieszyć!

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Omno niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Omno

Omno to gra przygodowa z elementami platformowymi stworzona przez zaledwie jedną osobę. Wcielimy się tu w postać ludzika władającego magicznym kosturem, a naszym głównym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek, odkrywanie sekretów i pokonywanie przeszkód terenowych w fantastycznej krainie. Fabuła produkcji koncentruje się wokół tematu poświęcenia i samopoznania.

Omno pojawi się w Xbox Game Pass już 29 lipca 2021 roku. W ramach subskrypcji Microsoftu gra będzie dostępna zarówno na komputerach PC jak i konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że uruchomimy ją również w chmurze przez Xbox Cloud Gaming.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z