One Piece Odyssey – nowe jRPG na podstawie popularnej mangi i anime z datą premiery

One Piece Odyssey

Dobre wieści dla wszystkich miłośników marki One Piece. Deweloperzy ze studia ILCA oraz firma Bandai Namco zaprezentowali dziś nowy zwiastun One Piece Odyssey, czyli nowego jRPG na podstawie popularnej mangi i anime. Materiał wprowadza graczy w historię przygotowaną przez wspomniany zespół, ale co najważniejsze – ujawnia dokładną datę premiery gry.

One Piece Odyssey zadebiutuje na początku 2023 roku

One Piece Odyssey – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym zwiastunie, One Piece Odyssey trafi do sprzedaży 13 stycznia 2023 roku. Wspomniany materiał promocyjny pozwala również rzucić okiem na zawartość edycji kolekcjonerskiej, w której gracze znajdą m.in. steelbook, pocztówki oraz figurkę przedstawiającą dwójkę bohaterów – Monkey D. Luffy’ego oraz Lim. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe na stronie wydawcy.

W trakcie podróży Słomiani Kapelusze i ich kapitan, Monkey D. Luffy, zostają pochłonięci przez potężny sztorm i lądują na tajemniczej wyspie. Spotykają Lim i Adia, a także zdają sobie sprawę, że stracili większość swoich mocy. Postanawiają wybrać się w pełną przygód podróż po legendarnej wyspie Waford. Przezwyciężanie zagrożeń i odkrywanie tajemnic Wafor wydaje się jedynym sposobem na kontynuowanie ich przygody i ponowne wypłynięcie w morze.

zdradza opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki procesor do gier kupić?

One Piece Odyssey zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy mieliście styczność z mangą lub anime One Piece i czy zamierzacie sprawdzić nadchodzącą produkcję studia ILCA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.