Oreo nawiązuje współpracę z Xboxem. Powstaną ciastka o motywie konsoli

Oreo x Xbox

Oreo to jedna z najbardziej ikonicznych marek ciastek. Teraz na niezwykle popularnych przekąskach odnajdziemy też wzory nawiązujące do Xboxa. Wszystko za sprawą współpracy, którą producent markiz nawiązał z Microsoftem.

Powstanie edycja limitowana ciastek Oreo z motywem Xboxa

Zwiastun Forza Horizon 5

Jak doniesiono nam poprzez oficjalną stronę Xboxa, edycja limitowana ciastek Oreo zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Produkt będzie dostępny w 22 krajach, a na jego wzorach odnajdziemy logo Xboxa czy przyciski znane z kontrolera do konsoli „Zielonych”.

Co więcej, osoby, które zakupią specjalną edycję ciasteczek, będą mogły liczyć na różne benefity w grach. Wezmą też udział w losowaniu, w którym będzie można wygrać m.in. subskrypcję Xbox Game Pass.

Zobacz też: Kody do The Forest

Niestety zdaje się, że oferta ominie Polskę. Pomimo jej obecności na całkiem szerokiej gamie rynków, odwiedzenie strony stworzonej specjalnie na cele akcji akurat z naszego kraju kończy się komunikatem informującym, że nie możemy wziąć udziału w zabawie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z