Po premierze No Rest for the Wicked przyjdzie czas na Ori 3? „Mam już tytuł” – mówi szef Moon Studios

Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps

Na początku marca ujawniono datę premiery No Rest for the Wicked. Zgodnie z zapowiedziami nowa produkcja Moon Studios zadebiutuje we wczesnym dostępie już w przyszłym tygodniu. Fani Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps z pewnością zastanawiają się natomiast, czy austriackie studio zamierza wrócić jeszcze do wspomnianej serii. Kwestię przyszłości marki Ori w jednym z ostatnich wywiadów poruszył Thomas Mahler.

Moon Studios nie wyklucza powrotu do serii Ori

Ori and the Will of the Wisps – zwiastun z ocenami

Dyrektor generalny Moon Studios ujawnił podczas rozmowy z redakcją Game Informer, że rzeczywiście myślał nad trzecią częścią serii Ori. Deweloper dodał, że ma już ma pewne pomysły, a nawet wymyślił tytuł dla wspomnianej produkcji. Mahler podkreślił jednak, że obecnie zespół w pełni skupia się na rozwoju No Rest for the Wicked.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tym samym wywiadzie na temat przyszłości serii Ori wypowiedział się także Gennadiy Korol. Współzałożyciel Moon Studios stwierdził, że zespół jest „całkiem zadowolony” z tego, jak skończyła się historia tytułowego bohatera Ori and the Blind Forest oraz Ori and the Will of the Wisps. Korol dodał również, że obie produkcje stanowią zamkniętą całość. Dlatego też w Ori 3 deweloperzy musieliby przedstawić zupełnie nową opowieść.

Na koniec warto przypomnieć, że wspomniane na początku wiadomości No Rest for the Wicked zadebiutuje we wczesnym dostępie już 18 kwietnia 2024 roku. Gra początkowo dostępna będzie wyłącznie na komputerach osobistych, ale pełna wersja ma trafić również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.