Kolejne gry z serii Call of Duty mają mieć więcej misji w otwartym świecie. Nowe doniesienia z obozu Activision

Call of Duty Black Ops Cold War

Jeżeli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza, to seria Call of Duty zalicza ostatnimi czasy tendencję spadkową. Krytyka trybu fabularnego w Modern Warfare 3 dotyczyła nie tylko jego długości, ale również umiejscowienia kilku misji w otwartym świecie. Okazuje się jednak, że może to być kierunek, który Activision chce obrać w kolejnych odsłonach cyklu.

Nowe Call of Duty z większą implementacją elementów otwartego świata

Według ostatnich przecieków pochodzących od insidera Toma Hendersona, seria Call of Duty ma iść w kierunku implementacji jeszcze większej ilości misji osadzonych w otwartym świecie. Trend ten ma pojawić się już w tegorocznej odsłonie cyklu, który podobno nosi podtytuł Black Ops Gulf War.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co ciekawe, elementy otwartego świata to rzecz, za którą fani krytykowali tryb fabularny najnowszej odsłony Call of Duty o podtytule Modern Warfare 3. Wydawca jednakże wydaje się nie zwracać uwagi na narzekania graczy i implementuje przygotowaną uprzednio strategię na rozwój marki.

Trzeba przyznać, że jest to dosyć istotna zmiana dla popularnej serii. Kampanie w Call of Duty były bowiem zawsze kojarzone z liniową przygodą bogatą w dużą ilość efektów specjalnych. Jak zatem przejście na bardziej otwarty świat wpłynie na serię? O tym zapewne dowiemy się przy okazji premier kolejnych gier z cyklu.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.