Outcast 2 błyszczy. Kultowa marka otrzymała nowy zwiastun fabularny przeplatany gameplayem

Outcast 2

Outcast 2 został zapowiedziany rok temu, ale od ujawnienia tytułu deweloperzy ze studia Appeal nie byli gotowi ujawniać nowych informacji. Aż do dzisiaj, kiedy to odbyło się THQ Nordic Showcase 2022 – gra otrzymała swoje pięć minut na wydarzeniu, a konkrety przedstawiamy poniżej.

REKLAMA

Outcast 2 na THQ Nordic Showcase 2022 zwiastuje dobrą kontynuację marki

Outcast 2 – gameplay/trailer

W Outcast 2 wcielimy się w byłego komandosa, który musi uratować ludzkość przed nadciągającą wielkimi krokami katastrofą. Trafiamy tym samym na planetę Adelpha (znaną z pierwszej części marki), która skrywa wiele tajemnic oraz zaskakuje na każdym kroku swoją florą i fauną. W nowym trailerze mogliśmy przyjrzeć się eksploracji z wykorzystaniem jetpacka, a także różnorodności lokacji. W jednym momencie trafiamy do świątyni, potem do dżungli, a na końcu do zaśnieżonych gór.

Sprawdź też: Najlepsze mody do The Sims 4

Rzucić okiem mogliśmy również na walkę, która wygląda na bardzo efektywną. Outcast 2 trafi na PC, PS5 i Xboxy Series X|S, ale twórcy nie zdradzili dokładnej daty premiery. Można więc zakładać, że w ową pozycję zagramy nie wcześniej niż w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!