Outcast A New Beginning z pierwszymi recenzjami. To solidna, ale niepozbawiona wad gra

Outcast A New Beginning pierwsze recenzje

Appeal Studios podjęło się niełatwego zadania. Deweloperzy musieli przywrócić do życia nieco zapomnianą już serię Outcast i sprawić, aby nowa gra była przystępna zarówno dla nowicjuszy, jak i weteranów pierwszej odsłony. Pierwsze recenzje wskazują, iż Outcast A New Beginning to solidna produkcja, ale niektóre elementy mogły zostać zrealizowane lepiej.

Pierwsze recenzje Outcast A New Beginning. Udany powrót po 25 latach

Zwiastun Outcast A New Beginning

Branżowe media od początku marca zapoznawały się najnowszą odsłoną serii Outcast, a pierwsze redakcje zdążyły już opublikować recenzje. Średnia ocen Outcast A New Beginning w serwisie Metacritic wynosi 70/100, a w przypadku Open Critic mowa o wyniku jedynie minimalnie gorszym – 69/100.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najwięcej przychylnych komentarzy padło pod adresem dużego, otwartego świata gry. Planeta Aldepha jest niezwykle różnorodna, a brak ograniczeń powiązanych z postępem w fabule zachęca do eksploracji.

Korzystanie z jetpacka z początku bywa problematyczne, ale po nabraniu wprawy i odblokowaniu ulepszeń trudno wyobrazić sobie inną metodę przemierzania lokacji.

Recenzenci docenili także system walki oraz możliwość modyfikowania broni za pomocą modułów, dzięki czemu starcia z przeciwnikami nie stają się monotonne.

Najsłabszym punktem przygód Cuttera Slade’a jest kiepski stan techniczny. Zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych stabilna liczba klatek na sekundę pozostaje w strefie marzeń, a crashe nie są rzadkością. Zastrzeżenia budzą również mało angażujące zadania poboczne oraz jakość niektórych animacji.

Przykładowe recenzje Outcast A New Beginning:

  1. Hardcore Gamer – 8/10
  2. Shacknews – 8/10
  3. COGconnected – 7,8/10
  4. Gaming Nexus – 7,5/10
  5. IGN – 7/10
  6. Checkpoint Gaming – 7/10
  7. Xbox Era – 5,5/10
  8. Wccftech – 5,5/10
  9. Push Square – 5/10
  10. Twinfinite – 4/10

Jeżeli twórcom uda się wyeliminować imitujące błędy, a także poprawić wydajność i stabilność, wówczas Outcast A New Beginning ma szansę przyciągnąć przed ekrany niejednego fana gier z otwartym światem. Cutter Slade zaliczył udany powrót.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.