Outriders trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery!

Outriders

W weekend w Sieci pojawiły się plotki o dużej grze zmierzającej do Xbox Game Pass. Wiele osób podejrzewało, że tajemniczym tytułem będzie Outriders – nadchodząca strzelanka z elementami RPG od polskiego studia People Can Fly. Dziś Microsoft oficjalnie potwierdził, że Outriders rzeczywiście wzbogaci bibliotekę tytułowej usługi.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Outriders w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun premierowy demo Outriders

Premiera Outriders odbędzie się 1 kwietnia 2021 roku. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Będzie można w nią zagrać zarówno na konsolach (Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S), jak i smartfonach i tabletach z systemem Android dzięki chmurze. Mimo że mowa o 1 kwietnia, Microsoft zapewnia, że ogłoszenie nie jest primaaprilisowym żartem.

Outriders opowiada historię członków załogi statku kosmicznego, którzy przybyli na odległą planetę z bardzo ważną dla ludzkości misją. Niestety dochodzi do kataklizmu, który wszystko komplikuje. Główny bohater zapada w ponad 30-letnią śpiączkę, by obudzić się w miejscu, które ani trochę nie przypomina tego, czym było przedtem. Protagoniście nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć walkę o lepsze jutro.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia