Outriders trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery!

Outriders

W weekend w Sieci pojawiły się plotki o dużej grze zmierzającej do Xbox Game Pass. Wiele osób podejrzewało, że tajemniczym tytułem będzie Outriders – nadchodząca strzelanka z elementami RPG od polskiego studia People Can Fly. Dziś Microsoft oficjalnie potwierdził, że Outriders rzeczywiście wzbogaci bibliotekę tytułowej usługi.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Outriders w Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun premierowy demo Outriders

Premiera Outriders odbędzie się 1 kwietnia 2021 roku. Tego samego dnia gra trafi do Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Będzie można w nią zagrać zarówno na konsolach (Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S), jak i smartfonach i tabletach z systemem Android dzięki chmurze. Mimo że mowa o 1 kwietnia, Microsoft zapewnia, że ogłoszenie nie jest primaaprilisowym żartem.

Outriders opowiada historię członków załogi statku kosmicznego, którzy przybyli na odległą planetę z bardzo ważną dla ludzkości misją. Niestety dochodzi do kataklizmu, który wszystko komplikuje. Główny bohater zapada w ponad 30-letnią śpiączkę, by obudzić się w miejscu, które ani trochę nie przypomina tego, czym było przedtem. Protagoniście nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć walkę o lepsze jutro.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z