Overcooked! All You Can Eat i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Overcooked! All You Can Eat

Kolejny majowy weekend zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft zaprezentował nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ciągu kilku najbliższych dni użytkownicy konsol Xbox będą mogli przetestować trzy produkcje. Tym razem zainteresowani otrzymają bowiem możliwość sprawdzenia takich tytułów jak Overcooked! All You Can Eat, Dragon Ball Xenoverse 2 oraz Hunting Simulator 2.

Overcooked! All You Can Eat, Dragon Ball Xenoverse 2 i Hunting Simulator 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (11-14 maja)

Overcooked! All You Can Eat – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu mają szansę przetestować kilka wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 14 maja, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze gry z Mario na Nintendo Switch

Zamierzacie skorzystać z najnowszej oferty Xbox Free Play Days? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych wyżej produkcji przetestujecie w najbliższy weekend.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.