Overwatch 2 zachęci graczy do zabawy wieloma postaciami — twórcy wprowadzają pożądaną zmianę!

Overwatch 2 Moira

Jakiś czas temu twórcy gry Overwatch 2 zapowiedzieli, że do gry trafi specyficzna umiejętność pasywna. Dzięki niej podczas zabawy postaciami skupiającymi się na zadawaniu obrażeń gracze mieliby móc przenieść aż 30% naładowania superumiejętności na innego bohatera. To jednak ulegnie zmianie.

REKLAMA

Overwatch 2 zachęci do zmiany postaci

Trailer 1. sezonu Overwatch 2

Zmiana ta miała sprawić, że gracze korzystający z tzw. klas DPS, czyli tych postaci zajmujących się zadawaniem obrażeń, mogliby łatwiej zmienić swoją postać w trakcie zabawy — ot, mogąc przenieść aż 30% naładowania superumiejętności. Społeczność fanów uznała to za nowość… dość niesprawiedliwą, acz ciekawą i wartą zaimplementowania znacznie szerzej.

Zobacz też: Kody do GTA SA

Reakcja twórców okazała się być trafiona. Nie chcieli pozostać przy swoim, zamiast tego wsłuchali się w głos graczy. W związku z tym każdy rodzaj postaci w grze będzie mógł skorzystać z tej nowości. W efekcie gracze będą mogli w łatwiejszy sposób dokonywać zmian postaci.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!