Overwatch 2 zachęci graczy do zabawy wieloma postaciami — twórcy wprowadzają pożądaną zmianę!

Overwatch 2 Moira

Jakiś czas temu twórcy gry Overwatch 2 zapowiedzieli, że do gry trafi specyficzna umiejętność pasywna. Dzięki niej podczas zabawy postaciami skupiającymi się na zadawaniu obrażeń gracze mieliby móc przenieść aż 30% naładowania superumiejętności na innego bohatera. To jednak ulegnie zmianie.

Overwatch 2 zachęci do zmiany postaci

Trailer 1. sezonu Overwatch 2

Zmiana ta miała sprawić, że gracze korzystający z tzw. klas DPS, czyli tych postaci zajmujących się zadawaniem obrażeń, mogliby łatwiej zmienić swoją postać w trakcie zabawy — ot, mogąc przenieść aż 30% naładowania superumiejętności. Społeczność fanów uznała to za nowość… dość niesprawiedliwą, acz ciekawą i wartą zaimplementowania znacznie szerzej.

Zobacz też: Kody do GTA SA

Reakcja twórców okazała się być trafiona. Nie chcieli pozostać przy swoim, zamiast tego wsłuchali się w głos graczy. W związku z tym każdy rodzaj postaci w grze będzie mógł skorzystać z tej nowości. W efekcie gracze będą mogli w łatwiejszy sposób dokonywać zmian postaci.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.