Overwatch 2 na nowych materiałach! Blizzard szykuje graczy na start kolejnego sezonu

Overwatch 2

Gracze przyjęli Overwatcha 2 niezbyt pozytywnie, ale w kwestii tej gry nadal istnieje coś, z czym Blizzard bezapelacyjnie daje sobie radę. To mianowicie krótkie filmy animowane nawiązujące do fabuły produkcji. Firma właśnie opublikowała kolejny z nich, a także zaprezentowała nowy zwiastun 6. sezonu tytułu.

Overwatch 2 – zwiastun 6. sezonu, film animowany „Wezwanie” z Sojourn

Overwatch 2: Fight the Invasion – Zwiastun

6. sezon Overwatcha 2 startuje już 10 sierpnia, więc Blizzard mocno przykłada się, aby porządnie go rozreklamować. Częścią tej kampanii marketingowej jest nowy zwiastun, który niedawno opublikowano.

Tymczasem przypomnijmy, że nowy sezon został zatytułowany jako Overwatch 2: Inwazja. Jego start oznacza dodanie do gry trzech nowych misji fabularnych w w Rio de Janeiro, Toronto i Göteborgu, gdzie gracze będą mieli okazję zmierzyć się z Sektorem Zero.

Cały zestaw Inwazji w cenie 15 euro (ok. 66 zł) składa się więc na:

  • Stały dostęp do trzech misji fabularnych Overwatch 2: Inwazja
  • 1000 monet Overwatch (równowartość Karnetu Bojowego Premium)
  • Zupełnie nowa legendarna skórka Sojourn
  • Odblokowanie bohaterki Sojourn

Z kolei Niezrównany zestaw Overwatch 2: Inwazja za 40 euro (ok. 177 zł) dorzuci do powyższej listy:

  • Karnet Bojowy Premium Sektora Zero z 20 pominięciami poziomów karnetu
  • Dodatkowe 1000 monet Overwatch, czyli łącznie 2000 monet
  • Dwie dodatkowe skórki legendarne dla Cassidy’ego i Kiriko

Start nowego sezonu oznacza również nowe wydarzenia w trybie współpracy, dodanie do gry kolejnego bohatera wsparcia, nowy podstawowy tryb PvP Punkt Zapalny i następne sposoby na zwiększanie umiejętności dzięki trybowi szkoleniowemu Mistrza Bohaterów.

Krótki film animowany Overwatch 2 -„Wezwanie” z Sojourn

Wczoraj pojawił się także nowy film animowany. Tym razem jest on poświęcony bohaterce Sojourn z Kanady.

Sojourn stara prowadzić się normalne życie w Toronto, co oczywiście nie oznacza, że zrezygnowała z walki. Po ataku Sektora Zero na Toronto jest gotowa chronić miasto.

Standardowo już także ta produkcja animowana stoi na najwyższym poziomie. Gracze co rusz pytają Blizzard o stworzenie pełnometrażowego filmu utrzymanego w tym stylu, więc kto wie – być może amerykańska firma kiedyś przychyli się do ich próśb.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

W międzyczasie zaznaczmy, że Overwatch 2 zadebiutował w październiku 2022 roku. Gra nie została ciepło przyjęta przez fanów pierwowzoru, ale Blizzard nadal stara się o jej uratowanie. Być może uda się to przy okazji startu 6. sezonu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.