„Pokemony z Game Passa” prawdziwym hitem! W Palworld gra w tej chwili kilkaset tysięcy ludzi

Palworld

Palworld okazał się niespodziewanym hitem. Gra sprzedała się w liczbie wynoszącej milion kopii w ciągu kilku godzin od premiery, co jest świetnym wynikiem. Co więcej, jej popularność nadal nie słabnie, a w tym momencie rozgrywkę na Steamie kontynuuje kilkaset tysięcy ludzi.

Palworld z ponad 500 000 aktywnych graczy na Steamie

Palworld SteamDB
Liczba graczy Palworld. Źródło: SteamDB

Twórcy Palworld mogą mówić o niewyobrażalnym sukcesie. Możemy bowiem śmiało założyć, że z całą pewnością nie spodziewali się aż tak ogromnej popularności ich gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wystarczy spojrzeć na same statystyki Steama. Obecnie na tej platformie w Palworld gra ponad 558 tysięcy ludzi, co jest oszałamiającym wynikiem.

Liczby te dają Palworld drugie miejsce pod względem aktualnej liczby aktywnych graczy na Steamie. Więcej osób prowadzi teraz rozgrywkę wyłącznie w hicie Valve – Counter-Strike 2.

A przecież to tylko dane ze Steama. Przypomnijmy, że Palworld trafił także na premierę do Xbox Game Pass i do Microsoft Store, gdzie wersja tej produkcji jest także dostępna na PC oraz ponadto na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Tak naprawdę nie znamy więc pełnej skali tryumfu gry. Na pewno jednak boom na nią nie ominął platform „Zielonych”, więc sprawa wydaje się tym bardziej przesądzona – Palworld to niespodzianka, która przeobraziła się w hit ostatnich dni.

Źródło: SteamDB, Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.