Palworld – twórcy szykują nowe tryby i system handlu! Kolejny sukces sprzedażowy

Palworld

Ledwie wczoraj informowaliśmy o niespodziewanym sukcesie studia Pocket Pair. W ciągu ośmiu godzin od uruchomienia wczesnego dostępu gracze kupili ponad milion kopii Palworld. Dzisiaj deweloperzy pochwalili się kolejnymi wynikami sprzedaży oraz potwierdzili, że pracują nad nowymi trybami rozgrywki.

Po „Pokemony z Game Passa” sięgęły już dwa miliony graczy! Rosnąca popularność Palworld

Gracze Palworld nie mogą narzekać na puste serwery. W ciągu zaledwie 24 godzin sprzedano ponad 2 miliony kopii.

Jak dodają twórcy we wpisie na portalu X (dawniej Twitter), usługi sieciowe Epic Games nie były gotowe na tak dużą popularność. Gdy liczba jednocześnie grających osób przekroczyła 700 tys. osób, zaczęły pojawiać się problemy podczas próby hostowania trybu kooperacji. Problem na szczęście został szybko rozwiązany.

Aktualnie w Palword nie znajdziemy opcji umożliwiającej na cross-play między platformami, jednak studio Pocket Pair pracuje nad rozbudowaniem funkcjonalności. W przyszłości możemy spodziewać się:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • dodania trybu PvP oraz Areny
  • rozbudowy systemu budowania
  • wprowadzenia opcji handlu i wymiany między graczami
  • klanowych wypraw na bossów

Palworld dostępny jest na PC oraz konsolach Xbox Series X|S. Tytuł można przetestować za darmo w ramach subskrypcji Xbox Game Pass oraz PC Game Pass.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.