Palworld trafi na PlayStation. Sony pomoże dostarczyć grę swoim klientom

Palworld

Palworld już teraz ma wszystkie predyspozycje, aby zostać grą-fenomenem na miarę Fortinte czy Robloxa. Ta nietypowa wariacja na temat Pokemonów i nieskrępowanego dostępu do broni cieszy się ogromną popularnością, co widać po sprzedaży i zainteresowaniu na Twitchu. Oczywiste więc było, że gracze PlayStation także zechcieli mieć tę pozycję na swojej platformie i — według słów szef działu PlayStation Indies — niebawem ją otrzymają.

Szef PlayStation Indies zapewnił, że gra trafi konsole Sony

Palworld się nie zatrzymuje i według najnowszego komunikatu deweloperów, gra w ciągu 4 dni od premiery sprzedała się w aż 6 milionach egzemplarzy na całym świecie. Wynik ten robi ogromne wrażenie i nie pozostaje obojętny w oczach największych tuz całej branży.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na jeden z poprzednich wpisów odpowiedział sam szef PlayStation Indies — Shuhei Yoshida. Pogratulował on twórcom ze studia Pocket Pair Inc wielkiego sukcesu, a to zaś sprowokowało jednego z graczy konsol od Sony do poproszenia o jak najszybsze dostarczenie gry właśnie na ten ekosystem ze wsparciem samej korporacji.

Palworld
Palworld

W odpowiedzi Yoshida odpisał tylko „Tak”, co jasno wskazuje, że Japończycy dostrzegają w Palworld ogromny potencjał i chcą mieć tę pozycję także u siebie. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza że na razie wiele wskazuje, iż trend popularności tej nietypowej pozycji może utrzymać się przez długi czas.

Kiedy więc możemy spodziewać się debiutu Palworld na PS5? Ciężko powiedzieć, jednak można być pewnym, że Sony będzie chciało udostępnić tę pozycję jak najszybciej. Dużo zależeć będzie jednak od samych twórców, choć Ci zdają się mieć na razie ręce pełne roboty.

Źródło: Twitter/X: Palworld

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.