I Ty możesz zostać beta-testerem nowej zawartości w Palworld! Twórcy szukają zdecydowanych kandydatów

Palworld

Mimo że w ostatnim czasie Palworld straciło nieco na liczbie graczy, tak nadal mowa o całkiem popularnej produkcji, w którą zagrywa się relatywnie sporo osób. Twórcy nie zamierzają też rezygnować ze swoich całkiem ambitnych planów związanych z dalszym rozwojem swojego dzieła. Wiedzą jednak, że najlepsze testy nowe zawartości, to testy w warunkach bojowych i z tego powodu szukają chętnych graczy, którzy staną się pełnoprawnymi beta-testerami nowości w Palworld.

Deweloperzy Palworld szukają testerów nowej zawartości

Palworld
Palworld

Na oficjalnym Discordzie poświęconym właśnie Palworld jeden z deweloperów Pocket Pair Inc. zamieścił informację, że aktualnie firma poszukuje ludzi chętnych do testowania nowej zawartości, która trafiać będzie do finalnej wersji gry. Dzięki temu deweloperzy chcą jeszcze przed wypuszczaniem kolejnych aktualizacji wyłapywać jak najwięcej błędów, co w oczywisty sposób przełoży się na znacznie lepsze wrażenia dla całej społeczności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazja jest wyjątkowo interesująca, jednak we wpisie podkreślono dosyć wyraźnie, że studio poszukuje konkretnych ludzi, którzy faktycznie chcą szukać błędów. Oznacza to więc, że nie należy oferty od japońskiego studia traktować jako okazji do darmowego wcześniejszego sprawdzania nowej zawartości, a tym bardziej szansy na generowanie dodatkowe contentu w mediach społecznościowych.

Testowanie jest dla nas bardzo ważne, aby znaleźć i pozbyć się błędów i problemów przed publicznym udostępnieniem treści, więc bylibyśmy wdzięczni, gdybyście zarejestrowali się tylko wtedy, gdy faktycznie zależy wam na testowaniu. Oferta nie jest przeznaczona do darmowej gry lub wczesnego doświadczania nowej zawartości, więc mamy nadzieję, że zgłoszą się tylko ci z was, którzy są naprawdę zainteresowani wyszukiwaniem błędów i testowaniem.

Pocket Pair Inc

Opcja testowania gier dostępna będzie wyłącznie na Steamie i obwarowane będzie ograniczeniem do jednego konta na osobę. W przypadku, gdyby znaleźli się odważni, którzy próbowaliby wyłudzić więcej dostępów do testowych kont, muszą liczyć się z banami.

Palworld
Palworld

Istotnym elementem jest w takim przypadku klauzula NDA, którą podpisać będą wszyscy zainteresowani. To ma w oczywisty sposób zapobiec wyciekom i nieautoryzowanemu ujawnianiu informacji na temat kolejnych nowości, które trafiać będą do Palworld.

Trzeba przyznać, że jest to ciekawa inicjatywa, która w pewnym stopniu daje graczom możliwość realnego wpływu na to, w jakim stanie będzie wychodzić nowa zawartość. Nie jest to też oczywiście opcja dedykowana wszystkim, bo jeśli ktoś lubi czerpać radość z odkrywania nowej zawartości, to raczej oferta testowania nie jest dla niego. Link do formularza zgłoszeniowego dostępny jest pod tym adresem.

Źródło: PCGamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.