Palworld wreszcie trafi na PS5?! Jeden sugestywny wpis dał nadzieje wielu graczom

Palworld pS5

Początek 2024 roku dla sporej grupy odbiorców stał pod znakiem niespodziewanego debiutu Palworld, które osiągnęło wręcz wirusową popularność, podbijając przy tym Steama. Do tej pory jednak tytułem tym cieszyć się mogli posiadacze konsol Xbox oraz pecetowcy, osoby grające na PS5 mogły jedynie stać z boku i przyglądać się temu ogromnemu szaleństwu. Sugestia jednego z pracowników Pocket Pair Inc. daje jednak nadzieję, że niebawem tytuł ten zawita także na platformie od Sony.

Palworld niedługo może trafić na PS5!

Community Manager Pocket Pair Inc., kryjący się pod pseudonimem Bucky, zamieścił na Twitterze bardzo sugestywny wpis, który może nawiązywać do kolejnej platformy, na której pojawi się Palworld. Osadzony powyżej wpis przedstawia tytuł gry otoczony trzema serduszkami — czarnym, zielonym oraz białym. Druga „propozycja” zaproponowana przez pracownika studia zawiera jeszcze niebieską emotkę i stwierdzenie, że „wygląda to dobrze”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aluzja ta jest tak oczywista, że aż trywialna, bo wszystkie te kolory odnoszą się bezpośrednio do konsol Xbox (czarny, zielony i biały), niebieski dodany w kolejnej wersji to oczywiste nawiązanie do PlayStation. Na podstawie tegoż wpisu i tej właśnie „dedukcji” wiele osób wywnioskowało, że deweloperzy dogadali się z Sony i gra w końcu trafi także na PS5.

Palworld
Palworld

Oczywiście nie jest to oficjalny komunikat i na razie żadnych dodatkowych szczegółów nie poznaliśmy, jednak tego rodzaju wpis daje jasno do zrozumienia, że „coś jest na rzeczy”. Kwestią czasu wydaje się więc konkretne ogłoszenie, które powinno pojawić się zarówno u Pocket Pair Inc., jak i oficjalnych kanałach komunikacyjnych Sony.

Dla samej gry pojawienie się na kolejnej platformie jest bardzo dobrym pomysłem, bo może to zapewnić jej dopływ nowych osób. Kiedy to jednak nastąpi? Tego przekonamy się już wkrótce i dlatego właśnie warto mieć oczy szeroko otwarte.

Źródło: Twitter/X: Bucky_cm

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.