Party Animals na świetnym materiale! Xbox Game Pass doczeka się prawdziwej imprezowej perełki

Party Animals Xbox Game Pass

Jedną z produkcji, którą dzisiejszego dnia dane nam było zobaczyć podczas transmisji Xboxa podczas targów Gamscom 2023 jest Party Animals. Ta całkiem zwariowana pozycja przypominająca w pewnym sensie Roblox poza naprawdę przyjemnym dla oka zwiastunem doczekała się również całkiem obszernego komentarza ze strony samych twórców. Przyglądając się urywkom rozgrywki, trzeba przyznać, że zapowiada się jako idealna imprezowa propozycja do gry ze znajomymi!

Party Animals na przezabawnym materiale z targów Gamescom 2023

Party Animals – trailer Gamescom 2023

Party Animals to produkcja łącząca w sobie cechy gry zręcznościowej i typowego brawlera, którego główną cechą (dla niektórych też zaletą) zdaje się karykaturalna wręcz fizyka postaci. Rdzeń rozgrywki opiera się na meczach podzielonych na rundy, w trakcie których grupy zawodników muszą nie tylko walczyć ze sobą, ale także wykonywać zadania zaplanowane przez deweloperów.

Poza zwykłymi mapami, gdzie trzeba będzie po prostu zepchnąć przeciwną drużynę z mapy, twórcy przygotowali także kilka innych atrakcji. Jedną z nich jest mapa w ramach której — na wzór futbolu amerykańskiego — celem jest zdobycie jak największej ilości punktów poprzez dostarczanie kuli do specjalnych włazów.

Przedstawiony przy okazji targów Gamesom trailer zapowiada, że na premierę dostępne będzie ponad 20 map i ponad 30 różnorodnych zwierzaków, w które będziemy mogli się wcielić. Deweloperzy z Recreate Games potwierdzili także, że każdego z dostępnych bohaterów będzie można personalizować, co dodatkowo pozwoli nam odróżnić się od reszty.

Party Animals
Party Animals

Twórcy zapowiedzieli także, że już 1 września rozpocznie się pierwszy etap zamkniętej bety, a potem w każdy weekend do premiery gracze będą mogli próbować szczęścia i starać się o zaproszenia do kolejnych tur testów gry. Jednocześnie Party Animals jest dostępne w przedsprzedaży zarówno na Steamie, jak i Microsoft Store.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Już po samych zapowiedziach i gameplayu Party Animals można dopisać sobie do listy gier, które będziemy ogrywać ze znajomymi podczas jesiennych posiadówek. Na koniec przypominamy, że premiera tej pozycji zaplanowana została na 20 września 2023 roku na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od samego początku będzie ona dostępna w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Kup Xbox Series X

Zamierzacie przetestować Party Animals podczas jesiennych domówek? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.