Nowa gra od dzisiaj w PC Game Pass! To świetna strategia

PC Game Pass

Tydzień temu Microsoft przedstawił ofertę gier w Xbox Game Pass na pozostałe dni marca i początek kwietnia 2024. Gracze przyjęli ją wprost rewelacyjnie, czemu zresztą trudno się dziwić, bo tym razem Amerykanie zadbali o naprawdę solidne nowości. Kolejna z nich trafia do abonamentu już dzisiaj.

Terra Invicta w PC Game Pass

Zwiastun Terra Invicta

Terra Invicta to dość unikalna strategia, bo stworzyli ją autorzy popularnych modów do gier z serii XCOM. Fabuła produkcji skupia się na inwazji Obcych na Ziemię, a my jako gracz stajemy na czele konkretnego stronnictwa i staramy się poszerzać jego wpływy. Różne państwa mają różne poglądy na temat Obcych – jedni chcą ich powitać, inni odeprzeć, a jeszcze kolejni chcą się im poddać.

Terra Invicta w wersji Game Preview pojawi się w PC Game Pass do końca dnia, zapewne przed 18:00. Jak sama nazwa subskrypcji wskazuje, w jej ramach grę odpalimy tylko na komputerach PC. Zamierzacie sprawdzić tytuł zespołu Pavonis Interactive? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.