Pecetowe wydanie Crysis Remastered niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

Crysis Remastered

Oferta Xbox Game Pass rozrasta się z tygodnia na tydzień. Dziś do subskrypcji niespodziewanie trafiła pecetowa wersja Crysis Remastered, czyli kultowa gra w odświeżonej oprawie. Takie wieści to lubimy!

REKLAMA

Crysis Remastered na PC w Xbox Game Pass

Zwiastun Crysis Remastered

Crysis Remastered to zremasterowana wersja kultowej strzelanki z 2007 roku. Akcja gry rozgrywa się na niewielkiej wyspie na Morzu Południowochińskim, a głównym bohaterem opowieści jest wyposażony w nanokombinezon Nomad, który trafia tam z misją ratunkową dla amerykańskich badaczy będących na łasce żołnierzy Korei Północnej. Z początku naszym zadaniem jest eliminowanie nieprzyjaciół, jednak konflikt szybko przeradza się w walkę z obcymi.

Crysis Remastered na PC jest już dostępne w Xbox Game Pass. Co prawda w momencie publikacji niniejszego tekstu produkcja nie widnieje jeszcze w bibliotece usługi Microsoftu, ale subskrybenci i tak mogą ją zainstalować przez aplikację EA app. To zapewne kwestia kilku lub kilkunastu godzin, aż zeszłoroczny remaster oficjalnie pojawi się na liście gier dostępnych w Xbox Game Pass.

Konsolowcy jak na razie muszą obejść się smakiem, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce w ramach tytułowej subskrypcji Crysis Remastered uruchomimy również na kolejnych platformach. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!