Pentiment nareszcie działa w 120 FPS na Xboxie Series X

Pentiment

Pentiment zadebiutował niedawno na PS5 i co ciekawe – działał lepiej niż na Xboxie Series X. Całość rozbijała się o liczbę klatek, która była wyższa na konsoli Sony. Powodem tego był naprawiony zgodnie z obietnicą błąd.

Pentiment ze wsparciem 120 FPS na Xboxie Series X

Poprzednio Pentiment działał na Xboxie Series X w 60 FPS. Dziś natomiast ukazała się aktualizacja gry, która nareszcie oferuje posiadaczom mocniejszej konsoli Microsoftu tryb 120 FPS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sprawa ta była jakiś czas temu przedmiotem kontrowersji, bo Pentiment na PS5 od razu działał w 120 klatkach. Jako że to niedawny tytuł ekskluzywny Xboxa, gracze szybko zaczęli o tym dyskutować.

Początkowo obydwie konsole miały oferować tę samą liczbę klatek już od momentu debiutu produkcji na platformie Sony. Niestety deweloperzy napotkali na pewien błąd, który im to uniemożliwił. Teraz na szczęście został on już naprawiony.

Tak więc w tym momencie wszyscy mogą cieszyć się rozgrywką w tej samej jakości. Ponadto update wprowadził także kilka innych, mniejszych zmian – np. aktualizację ikon na PS4, PS5 oraz Nintendo Switch.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.