Nowe Perfect Dark ze sporymi problemami? Gra znajduje się rzekomo w „bardzo surowym stanie”

Perfect Dark

W czerwcu ubiegłego roku Microsoft informował, że prezentacji State of Decay 3 i nowego Perfect Dark należy spodziewać się w 2024 roku. Niewykluczone jednak, że na pokaz drugiej z wymienionych produkcji będzie trzeba poczekać nieco dłużej. W sieci pojawiły się bowiem niepokojące doniesienia na temat aktualnego stanu nadchodzącej gry The Initiative i Crystal Dynamics.

Niepokojące wieści na temat nowego Perfect Dark. Do premiery najwyraźniej jeszcze długa droga

Wszystko zaczęło się od Jeffa Grubba, który w ostatnim odcinku Giant Bombcast poinformował, że Perfect Dark wciąż znajduje się w „bardzo surowym stanie”. Według popularnego insidera i dziennikarza od momentu zapowiedzi prace nad wspomnianą produkcją nie posunęły się za bardzo do przodu. Nie pomogło także wsparcie ze strony Crystal Dynamics.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Doniesienia Grubba za pośrednictwem forum ResetEra potwierdził również popularny leaker posługujący się pseudonimem „shinobi602”. Alex Donaldson – właściciel RPG Site oraz redaktor serwisu VG247 – ujawnił natomiast, że mógłby podzielić się kilkoma „szalonymi historiami” na temat produkcji nowego Perfect Dark. Dziennikarz dodał, że nie zrobił tego dotychczas ze względu na szacunek do deweloperów, ale jego cierpliwość się kończy.

Reboot Perfect Dark powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra nie otrzymała jednak nawet przybliżonego terminu premiery, a powyższe doniesienia sugerują, że na debiut produkcji będzie trzeba poczekać jeszcze kilka dobrych lat. Zainteresowanym pozostaje mieć nadzieję, że deweloperom z The Initiative i Crystal Dynamics uda się w końcu uporać z problemami i dokończyć wspomnianą produkcję.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.