Persona 3 Reload doczeka się dodatków! Atlus potwierdza świetne wieści dla abonentów Xbox Game Pass

Persona 3 Reload Expansion Pass Xbox Game Pass

Persona 3 Reload może pochwalić się fantastycznymi recenzjami. W ręce abonentów Xbox Game Pass wpadła prawdziwa perełka, a już niedługo – jak się okazuje – gracze będą mieli powód, by wrócić do wspomnianej produkcji. W trakcie wczorajszego pokazu Xbox Partner Preview zapowiedziano bowiem, że remake kultowego jRPG-a z 2007 roku doczeka się fabularnego dodatku.

Dodatki do Persona 3 Reload będą dostępne za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Persona 3 Reload: Expansion Pass – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami już we wrześniu 2024 roku Persona 3: Reload doczeka się dodatku zatytułowanego Episode Aigis: The Answer. Wspomniane rozszerzenie to epilog historii, który pojawił się w Persona 3 FES. Atlus zapewnia, że w przypadku nadchodzącego DLC gracze mogą liczyć na wszystkie ulepszenia, które oferuje tegoroczny remake.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec niespodzianek. Dodatek Episode Aigis: The Answer będzie bowiem częścią Persona 3 Reload: Expansion Pass. Całość została podzielona na trzy „fale”, a pierwsza z nich – zawierająca utwory z Persona 4 Golden i Persona 5 Royal – zostanie udostępniona już 12 marca 2024 roku. W maju posiadacze wspomnianej przepustki otrzymają natomiast pakiet kostiumów Velvet.

Na koniec warto dodać, że wszyscy abonenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymają dostęp do Persona 3: Reload Expansion Pass za darmo. Wiadomość ta z pewnością ucieszy abonentów Microsoftu.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.