Persona 3 Reload i Persona 5 Tactica przedwcześnie ogłoszone! Obie produkcje trafią do Xbox Game Pass

Persona 3 Reload Persona 5 Tactica

Do Xbox Games Showcase pozostało już tylko 3 dni, a w sieci nie brak głosów i spekulacji związanych z tym wydarzeniem. W takim okresie nie brakuje też wpadek, a taką zaliczyło studio Atlus, które przedwcześnie udostępniło trailery swoich nadchodzących produkcji, które pojawią się na tym pokazie. Z jednej strony są to dobre wieści, z drugiej jednak zniknął pewien efekt zaskoczenia…

Persona 3 Reload i Persona 5 Tactica wyciekły na kilka dni przed Xbox Games Showcase

Persona 3 Reload – trailer

Mówiąc dokładniej, to dziś w nocy jeden z oddziałów studia Atlus udostępnił na Instagramie materiały, które miały zostać zaprezentowane dopiero na Xbox Games Showcase. Chodzi oczywiście o dwie produkcje — Persona 3 Reload oraz Persona 5 Tactica.

Pierwsza z tych gier to nic innego jak odświeżone wydanie kultowej dla wielu osób Persony 3, gdzie poza poprawioną grafiką możemy liczyć na zmiany w rozgrywce oraz instancjach. Ciekawą, aczkolwiek nie do końca spodziewaną informacją jest fakt, że będzie to tytuł działający na Unreal Engine.

Persona 5 Tactica – trailer

Persona 5 Tactica to — jak sama nazwa sugeruje — bardziej taktyczna pozycja, w której będziemy musieli bardziej skupiać się na dalekosiężnym planowaniu działań naszych bohaterów. Na udostępnionym zwiastunie widać, że poza pięknie narysowanymi przerywnikami ogólny styl graficzny również prezentuje się naprawdę dobrze.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Udostępnione omyłkowo materiały zdradzają też, że Persona 3 Reload trafi do sprzedaży już na początku 2024 roku, Persona 5 Tactica zaś zadebiutuje już 17 listopada 2023 roku. Obie produkcje dostępne będą na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Z racji, że oba trailery dedykowane były Xbox Games Showcase, to nie znalazła się na nich wzmianka co do obecności na PS4 i PS5, choć możemy spodziewać się, że gra trafi także i na ten sprzęt.

Kup Xbox Series X

Tym jednak co może przykuwać największą uwagę, to fakt, że obie pozycje dostępne będą od samego początku w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Dla wielu osób nie trzeba będzie więc lepszej zachęty, aby sprawdzić obie te gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.