Ostatnia premiera w Xbox Game Pass to prawdziwy hit. To najszybciej sprzedająca się gra studia

Persona 3 Reload Xbox Game Pass

Persona 3 Reload już od kilku dni jest dostępna w usłudze Xbox Game Pass. Pierwsze recenzje zdradzały, że możemy mieć do czynienia z hitem, a ilość pozytywnych opinii graczy potwierdza, że mamy do czynienia ze świetną produkcją. Podkreśla to też fakt, że pomimo obecności tytułu w abonamencie Microsoftu, stał się on najszybciej sprzedającą się grą studia ATLUS.

Persona 3 Reload najszybciej sprzedającą się grą studia ATLUS

Persona 3 Reload — zwiastun

Persona 3 Reload to remake gry z 2006 roku i już w dniu premiery, czyli 2 lutego, tytuł trafił do abonamentu Xbox Game Pass. Nie przeszkodziło to jednak grze odnieść ogromny sukces sprzedażowy. Tytuł w ciągu zaledwie 6 dni od premiery sprzedał się 1 milionie egzemplarzy, a co za tym idzie jest najszybciej sprzedającą się grą studia ATLUS w historii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ten fakt oczywiście nie mógł umknąć samym twórcom. Studio za sprawą posta w serwisie X/Twitter podziękowało graczom za tak ciepłe przyjęcie ich produkcji.

Persona 3 Reload sprzedała się w 1 000 000 egzemplarzy na całym świecie w ciągu pierwszego tygodnia, stając się najszybciej sprzedającą się grą w historii ATLUS!

Ogromne podziękowania dla naszej społeczności za niesamowite wsparcie! Nie możemy się doczekać pobicia z Wami kolejnych rekordów.

Oficjalne konto studia ATLUS w serwisie X/Twitter

Wynik ten jest rzeczywiście niezwykle imponujący, a trzeba wziąć pod uwagę fakt, że minął niecały tydzień od premiery tytułu i można się spodziewać, że w najbliższych tygodniach wynik ten zostanie zdecydowanie powiększony.

Przypominamy, że Persona 3 Reload jest dostępna w usłudze abonamentowej Xbox Game Pass, gdzie można zapoznać się z produkcją w cenie abonamentu. Wysokie oceny oraz fantastyczna sprzedaż powinna skłonić do sięgnięcia po ten tytuł nawet te osoby, które nie przepadają za grami jRPG.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.