Persona 5 Tactica z polskimi napisami! SEGA dostrzega rodzimych graczy

Persona 5 Tactica

SEGA przez długi czas była przedsiębiorstwem, które niespecjalnie interesowało się polskimi graczami i z tego też powodu na próżno było szukać w wydawanych przez nich grach rodzimej lokalizacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że trend ten się zmienia, a włodarze firmy dostrzegają w naszym rynku spory potencjał. Okazuje się bowiem, że jedna z najnowszych odsłon serii Persona doczekała się niezwykle ważnej aktualizacji.

Aktualizacja Persona 5 Tactica dodaje polską wersję językową

Persona 5 Tactica – trailer

Zgodnie z informacją udostępnioną na Steamie Persona 5 Tactica wraz z najnowszą aktualizacją doczekała się wreszcie polskiej wersji językowej. Jest to rewelacyjna wiadomość, szczególnie że marka ta w ostatnich latach zaczęła zyskiwać w naszym kraju coraz większe grono fanów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

SEGA już przy okazji debiutu Persony 3 Reload zagwarantowała polską lokalizację, a wydanie kolejnego spolszczenia to jasny sygnał, że przedsiębiorstwo dostrzega potencjał w naszym rynku. W końcu wiele osób do tej pory omija produkcje, które nie oferują rodzimej wersji językowej i postrzegają to jako brak szacunku dla klientów.

Co ciekawe, plany SEGI nie kończą się tylko na Personach, bo plany wydawcy sięgają jeszcze dalej. Shin Megamai Tensei V Vengeance na PC, PS5 i Xboxach, które zadebiutuje 21 czerwca 2024 roku, także zaoferuje polską wersję językową. Decyzja ta może być zadziwiająca, bo cykl ten jest znacznie mniej znany w naszym kraju aniżeli Persona.

Czy mowa początku nowego trendu wśród japońskich wydawców, którzy łaskawszym okiem będą spoglądać na polski rynek? Ciężko powiedzieć, zwłaszcza że taki Capcom na razie nie myśli, aby zainteresować się rodzimymi graczami, nawet jeśli ci często ślą petycje z prośbami o lokalizacje ich gier. Może jednak nadchodzi czas zmian? Oby.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.