Persona 6 zadebiutuje w 2025 roku? Pogłoski wskazują dość ambitne plany studia Atlus

Persona 6

Mimo że SEGA i studio Atlus przygotowuje się do premiery Persona 3 Reload oraz Persona 5 Tactica, tak obie firmy mają dość ambitne plany dotyczące tej serii. Nie jest tajemnicą, że gdzieś tam na horyzoncie majaczy następna część tego cyklu, która zapewne przypadłaby wielu fanom do gustu. Jeden z informatorów, który jest dość blisko deweloperów Atlus ujawnił wyjątkowo ciekawe wiadomości.

Persona 6 to nie jedyny projekt nad którym obecnie może pracować studio Atlus

Według insidera kryjącego się pod pseudonimem MbKKssTBhz5 studio Atlus ma już wstępne plany na temat kolejnej swojej gry, a mianowicie Persona 6. Według niego produkcja ta ma zadebiutować w 2025 roku, co zdaje się całkiem realnym terminem.

Jednocześnie informator twierdzi, że deweloperzy nie są jeszcze pewni co do terminu ujawnienia projektu i konktrynej daty wydania na rynek. Ten ma być nadal ustalany przez studio, a sama gra ma znacząco różnić się od dotychczasowego dorobku. Jest to ponoć efekt tego, iż za szóstą część odpowiada zupełnie nowy zespół deweloperów.

Persona 5 Strikers
Persona 5 Strikers

Nie są to jedyne wieści dotyczące tego IP, bo jak wskazuje MbKKssTBhz5 w planach jest gra, która nosi nazwę „Persona ASA”. Ma to być gra towarzyska, w której wystąpią wszystkie najważniejsze postacie występujące we wszystkich częściach.

Atlus ma także pracować nad projektem Persona 5X , a więc mobilnym portem piątej odsłony tego IP. Ten ma zadebiutować w 2024 roku, choć dokładne okno premiery jeszcze nie zostało w pełni ustalone.

Przeczytaj też: Gry na PS Vita

Na ten moment są to wszystkie wieści, do których insiderowi udało się dotrzeć. Oczywiście kwestie ekskluzywności czy też dostępności w abonamentach nadal owiane są tajemnicą i zapewne pozostaną takie do momentu oficjalnego ujawnienia. Warto więc czekać i liczyć, że Atlus pośpieszy się z konkretnymi zapowiedziami Persony 6 oraz innych swoich projektów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.