PGA Tour 2K23 i trzy inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

PGA Tour 2K23

Przed nami świąteczny weekend, w którego trakcie – jak się okazuje – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję przetestować kolejne gry w ramach Xbox Free Play Days. Klienci Microsoftu ponownie otrzymają możliwość zapoznania się z czterema produkcjami. W najbliższych dniach zainteresowani sprawdzą bowiem takie tytuły jak Black Desert, Bravery & Greed, PGA Tour 2K23 oraz The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

Black Desert, Bravery & Greed, PGA Tour 2K23 oraz The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited za darmo w ramach Xbox Free Play Days (6-9 kwietnia)

PGA Tour 2K23 – zwiastun premierowy

Abonenci Microsoftu niemal w każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 9 kwietnia, a więc do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze lekkie laptopy

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie w najbliższych dniach przetestować wymienione wyżej tytułu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.