PGA Tour z darmowym ulepszeniem do edycji Deluxe! Oferta dla abonentów EA Play i Xbox Game Pass

PGA Tour 2K23

PGA Tour jest dostępne w abonamencie EA Play i co za tym idzie również w PC i Xbox Game Pass Ultimate. Warto wspomnieć, że klienci tych usług mogą zgarnąć ulepszenie gry do edycji Deluxe za darmo. To więc świetna okazja na rozbudowę swojej biblioteki.

PGA Tour – edycja Deluxe za darmo w EA Play i Xbox Game Pass

Zwiastun PGA Tour

PGA Tour to kolejna gra sportowa od EA. Tym razem deweloperzy przygotowali dla nas pozycję dla fanów golfowych emocji.

Warto wspomnieć, że gra jest częścią abonamentów – EA Play i co za tym idzie również PC oraz Xbox Game Pass Ultimate. Subskrybenci tych usług mogą teraz ulepszyć tę produkcję do edycji Deluxe za darmo:

Dzięki temu można zaoszczędzić całe 6,99 zł. Cena jest niska, bo edycja Deluxe nie jest zbyt rozbudowana i zawiera jedynie pakiet PD PGA TOUR i 1500 punktów PGA TOUR.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.