Phantom Blade Zero na nowym gameplayu! Jest efektownie, zjawiskowo i nawet ładnie

Phantom Blade Zero

Pewnym rozczarowaniem ostatniego State of Play był brak jakichkolwiek wzmianek o jednej konkretnej pozycji. Mowa oczywiście o Phantom Blade Zero, które przykuło uwagę wielu spragnionych ładnych i dobrze zapowiadających się produkcji. Konkretnego materiału doczekaliśmy się podczas Summer Game Fest i faktycznie, apetyt na grę może być ogromny.

Phantom Blade Zero na nowym materiale podczas Summer Game Fest 2024

Zaprezentowany przez deweloperów materiał z Phantom Blade Zero to wyczekiwane przez wielu przebitki z gameplayu, które dają jeszcze większy pogląd na to, jak prezentować się będzie ów tytuł. Wszystkie zaprezentowane przebitki potwierdzają, że będziemy mieli styczność z grą podobną do soulslike’ów, jednak z pewnymi oryginalnymi mechanikami (QTE).

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dość egzotycznie wygląda tutaj sam movement postaci, który zdaje się nieco powolny. Na plus zasługuje na pewno grafika, która cieszy oczy wertykalnością terenu i szczegółowością tekstur i otoczenia. Ostatecznie jednak o poziomie gry świadczyć będzie jej rozgrywka, a na tę trzeba jeszcze trochę poczekać.

Pod koniec materiału potwierdzono, że gra w najbliższym czasie doczeka się jeszcze kilku pokazów, więc warto mieć oczy szeroko otwarte. Na koniec przypominamy, że Phantom Blade Zero trafi na PC i PS5, ale kiedy? Tego nie wie nikt poza samymi deweloperami.

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.