Phantom Fury to boomer-shooter, który przywoła wspomnienia lat 90′

Phantom Fury

W dobie nowoczesnych rozwiązań i trendów czasem ciekawie jest zwrócić się w stronę klasyki. Taki powrót umożliwi Phantom Fury. Do sieci trafił nowy trailer gry i jest tym, czego można się było spodziewać.

REKLAMA

Trailer Phantom Fury pełen akcji i klasyki

Trailer Phantom Fury

Phantom Fury to nadchodząca strzelanina, w której gracz wcieli się w postać Shelly „Bombshell” Harrison — niedoszłej towarzyski popularnego Duke’a, czy bohaterki takich gier, jak choćby Bombshell czy Ion Fury. Bohaterkę charakteryzuje bioniczne ramię umożliwiające korzystanie z potężnych umiejętności, jak również chęć anihilacji ludzi, cyborgów czy obcych na drodze do celu.

Zobacz też: Amazon Prime Gaming

Ten jest prosty — dotarcie do niezwykłego artefaktu. Po drodze na graczy czekać będzie nie tylko rozwałka, ale też eksploracja i zasadniczo dość ciekawe rozwijanie rozgrywki od strony fabuły, czy samej walki. Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Data premiery nie została jeszcze doprecyzowana, ma jednak mieć miejsce w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!