Teatr, tajemne zło i ostre miecze – nadchodzi Phantom Hellcat, czyli RPG polskiego studia

Phantom Hellcat

Phanton Hellcat to gra RPG pełna akcji i zjawiskowych walk. Odpowiada za nią polskie studio Ironbirds Creations, związane z All in! Games. Zapowiedziana na Gamescomie produkcja może poszczycić się naprawdę ciekawym settingiem, który nie nawiązuje do średniowiecza, czy innych klisz w klimatach fantasy.

Phantom Hellcat nowym RPG od Ironbirds Creations

Trailer Phantom Hellcat

Akcja gry Phantom Hellcat została osadzona w… teatrze. Główna bohaterka imieniem Jolene omyłkowo doprowadza do uwolnienia tajemniczego zła, które do tej pory było zaklęte w rekwizytach. Po tym wydarzeniu teatralne sztuki i przedstawienia zyskują fizyczną postać, jednocześnie stanowiąc zagrożenie do otaczającego świata.

Zobacz też: Kody do Heroes 3

Tytuł nie stanie się typowym RPG akcji. Choć ważnym elementem rozgrywki będzie efektowna i pełna dynamiki walka, to twórcy zapowiedzieli dodanie do gry kilku ciekawych i nietypowych elementów. Jednym z nich będzie branie udziału w przedstawieniach. W tym wypadku walka o angaż do głównej roli będzie bardzo dosłowna.

Chociaż nie ujawniono jeszcze daty premiery, to wiadomo, że Phantom Hellcat zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S|X.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.