Dziś urodziny człowieka, który odmienił Xboxa. Phil Spencer skończył 56 lat

Phil Spencer

Mało kto dziś pamięta, w jakim wizerunkowym dołku Xbox znajdował się 10 lat temu. Wyprowadził go z niego człowiek, który do tej pory jest szefem całej marki. Mowa o Philu Spencerze, który skończył dziś 56 lat.

56. urodziny Phila Spencera

Phil Spencer
Phil Spencer

W 2013 roku zadebiutował Xbox One. Konsola ta szybko stała się synonimem porażki, z której skutkami „Zieloni” muszą się mierzyć do tej pory.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niedługo po wydaniu konsoli szefem Xboxa został Phil Spencer. I to właśnie od tamtego momentu firma zaczęła być bliższa graczom. Sam Spencer także zaskarbił sobie ich uznanie, szybko stając się jednym z najlepiej ocenianych szefów przedsiębiorstw działających w sektorze gamingowym.

Dlatego też z okazji 56. urodzin warto życzyć Philowi Spencerowi wszystkiego, co najlepsze. I naturalnie długiego pozostania na obecnym stanowisku, bo wielokrotnie zdążył już wykazać, że jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu.

Co warte podkreślenia, Phil Spencer świętuje w tym roku jeszcze jedną uroczystość. W marcu minie bowiem okrągłe 10 lat, odkąd został szefem Xboxa.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.